Organisatie

Bestuur
Carolien Gadella - van Wersch
Voorzitter  
René Tobé
Penningmeester  
Louise Verzijden
Secretaris  
Willem Schut
Bestuurslid Accommodatie  
Sjors Metz
Bestuurslid hockeyzaken  
Accommodatie
Jorit Schoumans
Bestuurslid Accommodatie  
Communicatie
Communicatie
Eveline Witteman
Social Media  
Jacqueline Ruigrok
Beheer website
Annelies Letterie-van den Dool
Commissie lid
Louise Verzijden
Applicatiebeheerder LISA  
Hockeyzaken
Frank van Hoek
Hoofd Meisjes  
Sander van Helfteren
Hoofd Jongens  
Eric van Puffelen
Prestatiemanager Meisjes  
Esther Zuierveld
Lijncoördinator C Meisjes
Richard Mast
Senioren Coördinator  
Jongste Jeugd
Jan de Waard
Hoofd Jongste Jeugd  
Jacco Verzijden
Lijncoördinator 1e jaars E  
Gregor Brandt
Lijncoördinator 2e jaars E  
Rachel van Diggele
Lijncoördinator F  
Natasja Geise-pompen
Lijncoördinator Puppies/Funkies
Natasja Geise-pompen
Communicatie CJJ  
Daphne Huibers
Communicatie CJJ  
Denise Borst- Phillipse
Communicatie CJJ  
Keepers
Sophie Boelen
Keepers Coördinator  
Zaalhockey
Peter de Jong
Zaalhockey  
Marieke School-brouwer
Commissie lid
Sandy van der Elst
Manager Zaalhockey
Horeca
Evenementen
Luc Duba
Commissie lid
Djanessa Verstoep
Commissie lid
Joel Waasdorp
Voorzitter  
Meike Steutel
Commissie lid  
Mark van Hezik
Commissie lid
Cynthia Smit
Commissie lid
Managementteam Horeca
Nicole de Jonge
Commissie lid  
Marco van Pelt
Manager
Organisatie
Accommodatie
Tristan van Briemen
Gebouwbeheer  
Marcel van der Elst
Gebouwbeheer  
Bob Koestering
Gebouwbeheer
Martin Muller
Veiligheid en EHBO
Martin Muller
Gebouwbeheer
Administratie
Sandra de Wever
Ledenadministratie  
Daphne Winkel
Financiele administratie
Cynthia Smit
Ledenadministratie  
Businessclub
Hans Flanderijn
Commissie lid  
Emmelie Blok
Voorzitter  
Joris Duine
Commissie lid  
Pamela van Deenen
Commissie lid
Ed Ligthart
Commissie lid
Financiën
Eveline van den Hul
Kascommissie
Materiaal
Timothy Scholtes
Materialen
Inge Klumper
Gevonden voorwerpen  
John van Vlaardingen
Materialen  
Yvonne Koestering
Commissie lid
Sportiviteit
Inge Griffioen
Tuchtrechtcorrespondent (Rode/Gele Kaarten)  
Marcel Koestering
Voorzitter
Floor Kamer
Commissie lid
Inge Griffioen
Commissie lid
Veiligheid & Integriteit
Jolande Verweij
Vertrouwenspersoon  
Wedstrijden
Freek Teeuwen
Wedstrijdsecretariaat Senioren  
Jeroen op 't Root
Wedstrijdsecretariaat Jeugd
Paul Goldman
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Ingrid Krijgsman
Gastouders  
Jeroen op 't Root
Voorzitter Commissie Wedstrijden
Freek Teeuwen
Scheidsrechters Zondag
Herman Scholte
Begeleiding arbitrage
Sjoerd Keijzer
Scheidsrechters Zaterdag  
Marcel van der Elst
Begeleiding arbitrage