Organisatie

Administratie
Ledenadminstratie
Nicole de Jonge
Ledenadministratie  
Bestuur
Edwin van der Graaff
Penningmeester  
Carolien Gadella - van Wersch
Voorzitter  
Sylvia Pothof
Secretaris
Jorit Schoumans
Bestuurslid Accommodatie  
Sjors Metz
Bestuurslid hockeyzaken  
Louise Verzijden
Bestuurslid communicatie en werving  
Commissies
Sportiviteit en Respect
Marcel Koestering
Voorzitter
Floor Kamer
Commissie lid
Annelieke Hooiring
Commissie lid  
Annelieke Hooiring
Tuchtrechtcorrespondent (Rode/Gele Kaarten)  
Veiligheid & Integriteit
Jolande Verweij
Vertrouwenspersoon  
Financieel
Administratie
Daphne Winkel
Financiele administratie
Businessclub
Pamela van Deenen
Commissie lid
Hans Flanderijn
Commissie lid  
Financiën
Eveline van den Hul
Kascommissie
Hockeyzaken
Frank van Hoek
Hoofd Meisjes  
Eric van Puffelen
Prestatiemanager Meisjes  
Vincent Martens
Prestatiemanager Jongens  
Esther Zuierveld
Lijncoördinator C Meisjes
Jongste Jeugd
Louise Verzijden
Hoofd Jongste Jeugd  
Douwe Kamer
Hockey technische ontwikkeling
Rachel van Diggele
Lijncoördinator 1e jaars E  
Jacco Verzijden
Lijncoördinator 2e jaars E  
Denise Hussaarts
Lijncoördinator F  
Leontien Hirs
Lijncoördinator Puppies/Funkies  
Jacobine Jasperse
Communicatie CJJ  
Keepers
Sophie Boelen
Keepers Coördinator  
Zaalhockey
Marieke School-brouwer
Commissie lid
Sandy van der Elst
Manager Zaalhockey
Horeca
Evenementen
Daphne Huibers
Hoofd Feestjes en Evenementen  
Cynthia Smit
Commissie lid  
Feesten
Mark van Hezik
Commissie lid
Pim van der Elst
Commissie lid
Joel Waasdorp
Commissie lid
Luc Duba
Commissie lid
Meike Steutel
Commissie lid
Managementteam Horeca
Marco van Pelt
Manager
Nicole de Jonge
Commissie lid  
ICT
Communicatie
Louise Verzijden
Applicatiebeheerder LISA  
Organisatie
Accommodatie
Tristan van Briemen
Gebouwbeheer  
Marcel van der Elst
Gebouwbeheer  
Bob Koestering
Gebouwbeheer
Martin Muller
Veiligheid en EHBO
Martin Muller
Gebouwbeheer
Materiaal
Inge Klumper
Gevonden voorwerpen  
John van Vlaardingen
Materialen  
Yvonne Koestering
Commissie lid
Planning en organisatie
Arbitrage
Herman Scholte
Begeleiding arbitrage
Marcel van der Elst
Begeleiding arbitrage  
Sjoerd Keijzer
Scheidsrechters Zaterdag  
Freek Teeuwen
Scheidsrechters Zondag
Wedstrijden
Jeroen op 't Root
Voorzitter Commissie Wedstrijden
Paul Goldman
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Jeroen op 't Root
Wedstrijdsecretariaat Jeugd  
Freek Teeuwen
Wedstrijdsecretariaat Senioren  
Ingrid Krijgsman
Planning en organisatie