Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Inge Griffioen

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bleiswijk D2 (O) Schiedam D10
Groen-Geel D11 Leiden D10
Leonidas D21 Alecto D7
Ommoord D3 Roomburg D7
Rotterdam D6 IJssel D3
Victoria D10 Leonidas D20

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bleiswijk D2 11 28 9 1 1 43 26 0
2 Leiden D10 11 23 7 2 2 43 14 0
3 Victoria D10 11 23 7 2 2 29 14 0
4 IJssel D3 11 22 7 1 3 31 17 0
5 Ommoord D3 11 21 6 3 2 25 20 0
6 Roomburg D7 11 16 5 1 5 20 21 0
7 Leonidas D20 11 16 5 1 5 30 37 0
8 Schiedam D10 11 15 5 0 6 21 23 0
9 Alecto D7 11 12 4 0 7 27 25 0
10 Rotterdam D6 11 5 1 2 8 12 31 0
11 Leonidas D21 11 5 1 2 8 13 39 0
12 Groen-Geel D11 11 4 1 1 9 10 37 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Hockey Club Rotterdam D6 n.n.b uit
15 mrt Groen-Geel D11 12:45 thuis - Veld 2
22 mrt HV Victoria D10 n.n.b uit
29 mrt HV Bleiswijk D2 12:45 thuis - Veld 2
5 apr OMHC D3 09:30 uit
19 apr Leidse Hockey Club Roomburg D7 12:45 thuis - Veld 2
10 mei HC Schiedam D10 n.n.b uit
17 mei R.H.V. Leonidas D20 10:30 thuis - Veld 2
24 mei LOHC D10 n.n.b uit
7 jun R.H.V. Leonidas D21 n.n.b uit
14 jun L.S.C. ALECTO D7 14:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Roomburg D7 Ommoord D3 0-3
IJssel D3 Rotterdam D6 2-1
Alecto D7 Leonidas D21 8-0
Schiedam D10 Bleiswijk D2 (O) 4-5
Leiden D10 Groen-Geel D11 6-1
Leonidas D20 Victoria D10 5-5
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Rotterdam D6 Alecto D7 0-5
Bleiswijk D2 (O) Leonidas D20 5-3
Ommoord D3 Schiedam D10 1-0
Victoria D10 Leiden D10 3-3
Groen-Geel D11 IJssel D3 0-6
Leonidas D21 Roomburg D7 0-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Rotterdam D6 Leonidas D21 2-2
IJssel D3 Victoria D10 0-3
Schiedam D10 Roomburg D7 2-1
Leonidas D20 Ommoord D3 1-3
Alecto D7 Groen-Geel D11 5-3
Leiden D10 Bleiswijk D2 (O) 5-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Ommoord D3 Leiden D10 0-7
Bleiswijk D2 (O) IJssel D3 3-1
Groen-Geel D11 Rotterdam D6 1-1
Roomburg D7 Leonidas D20 5-1
Victoria D10 Alecto D7 3-1
Leonidas D21 Schiedam D10 1-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Alecto D7 Bleiswijk D2 (O) 1-2
Rotterdam D6 Victoria D10 0-5
Groen-Geel D11 Leonidas D21 1-2
IJssel D3 Ommoord D3 2-2
Leiden D10 Roomburg D7 1-1
Leonidas D20 Schiedam D10 4-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Bleiswijk D2 (O) Rotterdam D6 4-3
Leonidas D21 Leonidas D20 0-4
Victoria D10 Groen-Geel D11 0-1
Ommoord D3 Alecto D7 2-0
Roomburg D7 IJssel D3 0-2
Schiedam D10 Leiden D10 2-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Rotterdam D6 Ommoord D3 0-4
Groen-Geel D11 Bleiswijk D2 (O) 1-4
Alecto D7 Roomburg D7 3-4
IJssel D3 Schiedam D10 4-0
Leiden D10 Leonidas D20 8-0
Victoria D10 Leonidas D21 1-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Bleiswijk D2 (O) Victoria D10 3-2
Ommoord D3 Groen-Geel D11 3-1
Roomburg D7 Rotterdam D6 3-1
Leonidas D20 IJssel D3 1-5
Schiedam D10 Alecto D7 1-2
Leonidas D21 Leiden D10 3-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
IJssel D3 Leiden D10 1-5
Bleiswijk D2 (O) Leonidas D21 5-1
Victoria D10 Ommoord D3 3-1
Rotterdam D6 Schiedam D10 1-2
Groen-Geel D11 Roomburg D7 0-3
Alecto D7 Leonidas D20 2-5
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Ommoord D3 Bleiswijk D2 (O) 4-4
Roomburg D7 Victoria D10 0-1
Schiedam D10 Groen-Geel D11 3-1
Leiden D10 Alecto D7 3-0
Leonidas D20 Rotterdam D6 2-1
IJssel D3 Leonidas D21 6-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Alecto D7 IJssel D3 0-2
Leonidas D21 Ommoord D3 2-2
Bleiswijk D2 (O) Roomburg D7 7-1
Rotterdam D6 Leiden D10 2-1
Victoria D10 Schiedam D10 3-0
Groen-Geel D11 Leonidas D20 0-4