Heren 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Adriaan van Meeteren

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
DSHC H8 Leonidas H20
DSHC H9 Pollux H3
Gouda H2 (O) Rotterdam H5
Groen-Geel H8 HUDITO H7
IJssel H3 Leonidas H21 12:45
Roomburg H4 Alecto H7

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leonidas H21 11 33 11 0 0 64 15 0
2 HUDITO H7 11 25 8 1 2 37 25 0
3 Leonidas H20 11 23 7 2 2 47 25 0
4 Pollux H3 11 20 6 2 3 39 29 0
5 Rotterdam H5 11 19 6 1 4 42 14 0
6 Roomburg H4 11 19 6 1 4 41 36 0
7 Alecto H7 11 14 4 2 5 27 32 0
8 DSHC H9 11 13 3 4 4 23 21 0
9 Groen-Geel H8 11 12 4 0 7 28 30 0
10 Gouda H2 11 5 1 2 8 16 65 0
11 DSHC H8 11 4 2 1 8 19 38 3
12 IJssel H3 11 0 0 0 11 16 69 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt R.H.V. Leonidas H21 12:45 thuis - Veld 2
15 mrt L.S.C. ALECTO H7 n.n.b uit
22 mrt D.H.C. Hudito H7 12:45 thuis - Veld 1
29 mrt VMHC Pollux H3 n.n.b uit
5 apr R.H.V. Leonidas H20 12:45 thuis - Veld 1
19 apr Hockey Club Rotterdam H5 n.n.b uit
10 mei DSHC H8 12:45 thuis - Veld 1
17 mei DSHC H9 n.n.b uit
24 mei Groen-Geel H8 10:30 thuis - Veld 2
7 jun Leidse Hockey Club Roomburg H4 n.n.b uit
14 jun Goudse MHC H2 12:45 thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Rotterdam H5 Gouda H2 (O) 7-0
Leonidas H21 IJssel H3 7-0
Pollux H3 DSHC H9 1-1
Alecto H7 Roomburg H4 4-2
HUDITO H7 Groen-Geel H8 3-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
DSHC H8 Rotterdam H5 1-4
DSHC H9 Leonidas H20 3-3
Groen-Geel H8 Pollux H3 0-3
IJssel H3 Alecto H7 0-5
Gouda H2 (O) Leonidas H21 2-11
Roomburg H4 HUDITO H7 5-4
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
DSHC H8 Gouda H2 (O) 2-2
Leonidas H20 Groen-Geel H8 5-2
Pollux H3 Roomburg H4 1-1
DSHC H9 Rotterdam H5 0-0
HUDITO H7 IJssel H3 8-3
Alecto H7 Leonidas H21 2-6
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
DSHC H9 DSHC H8 2-0
Roomburg H4 Leonidas H20 3-6
Gouda H2 (O) Alecto H7 2-2
Leonidas H21 HUDITO H7 5-1
Groen-Geel H8 Rotterdam H5 0-1
IJssel H3 Pollux H3 2-5
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leonidas H20 IJssel H3 5-2
HUDITO H7 Alecto H7 4-1
DSHC H9 Gouda H2 (O) 2-0
Pollux H3 Leonidas H21 1-7
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
IJssel H3 Rotterdam H5 0-11
Groen-Geel H8 DSHC H9 3-2
Alecto H7 Pollux H3 1-6
Gouda H2 (O) HUDITO H7 2-4
Leonidas H21 Leonidas H20 5-3
Roomburg H4 DSHC H8 5-0
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Rotterdam H5 Roomburg H4 6-0
Leonidas H20 DSHC H8 4-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Leonidas H20 Alecto H7 5-1
Pollux H3 HUDITO H7 2-4
Rotterdam H5 Leonidas H21 0-3
Groen-Geel H8 Gouda H2 (O) 6-1
DSHC H9 Roomburg H4 3-4
DSHC H8 IJssel H3 7-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Alecto H7 Rotterdam H5 3-2
Gouda H2 (O) Pollux H3 0-9
Leonidas H21 DSHC H8 6-1
HUDITO H7 Leonidas H20 2-2
Roomburg H4 Groen-Geel H8 4-2
IJssel H3 DSHC H9 1-5
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Roomburg H4 Gouda H2 (O) 12-1
Groen-Geel H8 IJssel H3 5-2
Leonidas H20 Pollux H3 3-4
DSHC H8 Alecto H7 0-5
Rotterdam H5 HUDITO H7 1-2
DSHC H9 Leonidas H21 1-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Pollux H3 Rotterdam H5 1-7
Leonidas H21 Groen-Geel H8 5-4
IJssel H3 Roomburg H4 3-5
Leonidas H20 Gouda H2 (O) 7-0
Alecto H7 DSHC H9 3-3
DSHC H8 HUDITO H7 1-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Rotterdam H5 Leonidas H20 3-4
DSHC H8 Pollux H3 3-6
Groen-Geel H8 Alecto H7 2-0
HUDITO H7 DSHC H9 3-1
Gouda H2 (O) IJssel H3 6-3
Roomburg H4 Leonidas H21 0-6
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
DSHC H8 Groen-Geel H8 4-2