Vacatures - Leden voor de 5S commissie
Heb jij ideeën om hockey nóg leuker en toegankelijker te maken? Vind je het leuk om activiteiten te organiseren en mee te denken over de toekomst van onze vereniging? Dan zijn wij op zoek naar jou!
NHC de IJssel zoekt enthousiaste en ondernemende clubleden die willen meebouwen aan de verdere ontwikkeling van ons 5S-hockeyveld.
5S-hockey is een dynamische en laagdrempelige hockeyvorm (5 tegen 5) op een kleiner veld, met korte wedstrijden, veel balcontact en volop plezier. Het is geschikt voor jeugd, senioren, recreanten én nieuwe doelgroepen. Ons 5S-veld biedt veel mogelijkheden en we willen die de komende jaren nog beter benutten.
Als lid van de 5S-commissie krijg je de kans om nieuwe ideeën te bedenken én uit te voeren. Samen zorgen we ervoor dat het 5S-veld een bruisende plek wordt binnen onze vereniging, met sportieve én commerciële meerwaarde.
Wat ga je doen?
- Een aantrekkelijke en toegankelijke 5S-competitie ontwikkelen en organiseren.
- Het 5S-veld optimaal inzetten voor verschillende doelgroepen.
- Meedenken over en uitwerken van nieuwe activiteiten en inkomstenstromen.
- Bijdragen aan de verdere groei en ontwikkeling van 5S-hockey binnen NHC de IJssel.
Wie zoeken wij?
We zoeken clubleden die:
- creatief zijn en kansen zien;
- ideeën kunnen omzetten in concrete plannen;
- betrokken zijn bij de vereniging en graag de handen uit de mouwen steken.
Interesse?
Wil jij meebouwen aan de toekomst van NHC de IJssel en het 5S-veld een prominente plek geven binnen onze vereniging? Stuur dan een mailtje naar
[email protected] of spreek één van ons aan op de club. We vertellen je graag meer!

